MEČ
22.09.20 | 1. kolo | Orlando Luz | Vlad Victor Cornea | 6-1, 3-6, 6-2 | Sibiu Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Orlando Luz | Vlad Victor Cornea | |
1. servis % | 49/80 (61%) | 42/87 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/49 (71%) | 29/42 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/31 (55%) | 19/45 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/16 (25%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/87 (45%) | 28/80 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/167 (54%) | 76/167 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi | 7 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Orlando Luz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Orlando Luz | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Orlando Luz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Orlando Luz vs. Vlad Victor Cornea - Međusobni mečevi
22.09.20 | 1. kolo | Orlando Luz | Vlad Victor Cornea | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | Sibiu Challenger | zemlja |
Orlando Luz form & Vlad Victor Cornea form
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Vlad Victor Cornea - Posljednji mečevi
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
22.08.22 kval. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - odustajanje | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - odustajanje | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Turin Challenger - dvorana | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Forli 5 - dvorana | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Forli 3 - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Bari Challenger - tvrda | ||||
22.11.21 kval. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
Losinj Challenger - zemlja | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Napoli Challenger - zemlja | ||||
04.10.21 kval. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detalj meča |