INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tiago Cacao vs. Orlando Luz - Međusobni mečevi
29.01.19 | 1. kolo | Orlando Luz | Tiago Cacao | 7-61, 6-4 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Tiago Cacao form & Orlando Luz form
Tiago Cacao - Posljednji mečevi
M25 Den - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 5-7, 0-3, - Tiago Cacao - odustajanje | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 7-67, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Duffel - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Adam Moundir | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Mataro - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 7-64, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Estoril - zemlja | ||||
23.04.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - zemlja | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.22 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
17.03.22 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 0-2, - Tiago Cacao - odustajanje | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Maia 2 - zemlja | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
Maia 1 - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
07.12.21 1. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Antalya 3 - zemlja | ||||
01.12.21 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-76, 0-6 | detalj meča |
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detalj meča |