MEČ
13.05.17 | Polufinale | Orlando Luz | Sergio Gutierrez-Ferrol | 2-6, 7-5, 7-5 | Spain F13 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Orlando Luz | Sergio Gutierrez-Ferrol | |
1. servis % | 62/102 (61%) | 60/96 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/62 (71%) | 48/60 (80%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/40 (55%) | 14/36 (39%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/96 (35%) | 36/102 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 100/198 (51%) | 98/198 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 4 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Orlando Luz vs. Sergio Gutierrez-Ferrol - Međusobni mečevi
15.09.19 | Finale | Orlando Luz | Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-2, 6-1 | detalj meča | M25 Seville | zemlja |
13.05.17 | Polufinale | Orlando Luz | Sergio Gutierrez-Ferrol | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | Spain F13 | zemlja |
Orlando Luz form & Sergio Gutierrez-Ferrol form
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Sergio Gutierrez-Ferrol - Posljednji mečevi
Roja de - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ismael Carrero | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.09.19 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
15.09.19 Finale | vs. Orlando Luz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Rosol | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 0-1, - Sergio Gutierrez-Ferrol - odustajanje | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
11.04.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.19 2. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 6-4, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Jurgen Melzer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo | vs. Jan Choinski | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
08.01.19 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
31.12.18 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Filippo Baldi | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Florence Challenger - zemlja | ||||
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 7-63, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 7-5, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča |