MEČ
07.09.18 | 2. kolo | Orlando Luz | Roberto Menendez-Ferre | 6-3, 6-2 | Spain F26 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Orlando Luz | Roberto Menendez-Ferre | |
1. servis % | 41/63 (65%) | 22/42 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/41 (73%) | 16/22 (73%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/22 (50%) | 5/20 (25%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/42 (50%) | 22/63 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Roberto Menendez-Ferre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Orlando Luz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Orlando Luz | 1-1 | |
Orlando Luz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Orlando Luz | 3-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Orlando Luz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Roberto Menendez-Ferre | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Roberto Menendez-Ferre | |
5-3 | Roberto Menendez-Ferre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Roberto Menendez-Ferre | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Roberto Menendez-Ferre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Roberto Menendez-Ferre | |
Orlando Luz | 2-1 | |
0-0, 0-40[BP], 40-15 | ||
3-1 | Roberto Menendez-Ferre | |
Orlando Luz | 3-2 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30 | ||
Orlando Luz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Roberto Menendez-Ferre | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Orlando Luz vs. Roberto Menendez-Ferre - Međusobni mečevi
07.09.18 | 2. kolo | Orlando Luz | Roberto Menendez-Ferre | 6-3, 6-2 | detalj meča | Spain F26 | zemlja |
Orlando Luz form & Roberto Menendez-Ferre form
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Roberto Menendez-Ferre - Posljednji mečevi
Spain F26 - zemlja | ||||
07.09.18 2. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 6-74, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo | vs. Ramon Del Olmo Diaz | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Spain F16 - zemlja | ||||
11.05.09 1. kolo | vs. David Ollivier-Baquero | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.05.09 2. kolo | vs. Pablo Santos-Gonzalez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F33 - zemlja | ||||
27.08.07 1. kolo | vs. Javier Genaro-Martinez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
28.08.06 1. kolo | vs. Juan-Miguel Such-Perez | 6-1, 6-77, 5-7 | detalj meča | |
Spain F34 - dvorana | ||||
06.12.04 1. kolo | vs. Dominic Stoeckler | 0-3, - Roberto Menendez-Ferre - odustajanje | detalj meča | |
Spain F32 - zemlja | ||||
22.11.04 1. kolo | vs. Nikolai Soloviev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.11.04 Četvrtfinale | vs. Rui Machado | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.11.04 2. kolo | vs. Gyorgy Balazs | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Spain F27 - tvrda | ||||
11.10.04 1. kolo | vs. Javier Foronda-Bolanos | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Spain F25 - tvrda | ||||
27.09.04 2. kolo | vs. Marcos Jimenez-Letrado | 6-77, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
27.09.04 1. kolo | vs. Cesar Ferrer-Victoria | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Spain F24 - tvrda | ||||
20.09.04 1. kolo | vs. Tomislav Peric | 6-75, 3-4, - Roberto Menendez-Ferre - odustajanje | detalj meča | |
Spain F23 - tvrda | ||||
13.09.04 1. kolo | vs. Ivan Esquerdo-Andreu | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F21 - zemlja | ||||
30.08.04 1. kolo | vs. Juan Giner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F20 - zemlja | ||||
23.08.04 1. kolo | vs. David Marrero | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Spain F18 - zemlja | ||||
09.08.04 2. kolo | vs. Marcel Granollers | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.04 1. kolo | vs. Oscar Burrieza-Lopez | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
Segovia - tvrda | ||||
26.07.04 2. kolo kval. | vs. Guillem Burniol-Teixido | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.04 1. kolo kval. | vs. Luis-Antonio Perez-Perez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Spain F14 - zemlja | ||||
12.07.04 Četvrtfinale | vs. David Marrero | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.04 1. kolo | vs. Pablo Santos-Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
12.07.04 2. kolo | vs. Hector Ruiz-Cadenas | 6-72, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Spain F13 - zemlja | ||||
05.07.04 1. kolo | vs. Rui Machado | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.07.04 Četvrtfinale | vs. Pablo Santos-Gonzalez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.04 2. kolo | vs. Pedro Rico-Garcia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
28.06.04 2. kolo | vs. Albert Costa | 2-6, 3-6 | detalj meča |