MEČ
02.07.16 | Finale | Orlando Luz | Peter Torebko | 6-2, 6-2 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Orlando Luz | Peter Torebko | |
1. servis % | 30/50 (60%) | 29/51 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 14/29 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/20 (50%) | 10/22 (45%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/51 (53%) | 19/50 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/101 (57%) | 43/101 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 3 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Orlando Luz vs. Peter Torebko - Međusobni mečevi
02.07.16 | Finale | Orlando Luz | Peter Torebko | 6-2, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Orlando Luz form & Peter Torebko form
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Facundo Mena | - | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Peter Torebko - Posljednji mečevi
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
08.02.20 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detalj meča | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-74, 5-7 | detalj meča |