Orlando Luz vs. Arthur Reymond 24.07.2019

Orlando Luz vs. Arthur Reymond 24.07.2019 - M25 Troyes - usporedba

MEČ

24.07.191. koloOrlando Luz Arthur Reymond 6-4, 4-1, - odustajanje France M25 Troyes zemlja

STATISTIKE MEČA

Orlando LuzArthur Reymond
1. servis %18/36 (50%)30/60 (50%)
Osvojeni bodovi na 1.servis15/18 (83%)18/30 (60%)
Osvojeni bodovi na 2.servis13/18 (72%)14/30 (47%)
Osvojeni bodovi iz returna28/60 (47%)8/36 (22%)
Osvojeni bodovi ukupno56/96 (58%)40/96 (42%)
Dvostruke pogreške37
Asovi25

STATISTIKE MEČA

1
0-0Arthur Reymond Arthur Reymond serve
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A
Orlando Luz Orlando Luz serve0-1
0-0
1-1Arthur Reymond Arthur Reymond serve
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40
Orlando Luz Orlando Luz serve1-2
0-0, 30-0
2-2Arthur Reymond Arthur Reymond serve
0-0, 0-15
Orlando Luz Orlando Luz serve2-3
0-0, 15-15, 30-15
Orlando Luz Orlando Luz serve3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-4Arthur Reymond Arthur Reymond serve
0-0, 0-15, 40-30[BP]
Orlando Luz Orlando Luz serve5-4
0-0, 15-0, 30-0
6-4
2
0-0Arthur Reymond Arthur Reymond serve
0-0
Orlando Luz Orlando Luz serve2-0
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40
Orlando Luz Orlando Luz serve3-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
4-0Arthur Reymond Arthur Reymond serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Orlando Luz Orlando Luz serve4-1
0-0
- odustajanje

Orlando Luz
Brazil
08.02.98, 21 Godina




303
133
89359 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
02.04.99, 20 Godina




599
38
11080 $
Arthur Reymond
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Orlando Luz vs. Arthur Reymond - Međusobni mečevi

29.08.192. koloOrlando LuzArthur Reymond4-6, 6-2, 6-3 detalj mečaSpain M25 Donostia zemlja
24.07.191. koloOrlando LuzArthur Reymond6-4, 4-1, Arthur Reymond - odustajanjedetalj mečaFrance M25 Troyes zemlja

Orlando Luz - Posljednji mečevi

Uruguay Montevideo Challenger - zemlja
05.11.19
1. kolo
vs. Pedro Sakamoto4-6, 3-6 porazdetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
30.10.19
2. kolo
vs. Juan Pablo Varillas6-70, 0-2, - Orlando Luz - odustajanjeporazdetalj meča
28.10.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
24.10.19
3. kolo
vs. Juan Pablo Varillas6-73, 6-75 porazdetalj meča
22.10.19
2. kolo
vs. Sumit Nagal6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
21.10.19
1. kolo
vs. Christian Lindell6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Santo Domingo - zemlja
09.10.19
2. kolo
vs. Guido Andreozzi4-6, 3-6 porazdetalj meča
08.10.19
1. kolo
vs. Roberto Cid2-6, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Brazil Campinas Challenger - zemlja
03.10.19
3. kolo
vs. Sumit Nagal5-7, 3-6 porazdetalj meča
01.10.19
2. kolo
vs. Joao Menezes6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
30.09.19
1. kolo
vs. Pedro Boscardin Dias6-0, 7-5 pobjedadetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
23.09.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Ficovich2-6, 6-76 porazdetalj meča
Spain M25 Seville - zemlja
15.09.19
Finale
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
14.09.19
Polufinale
vs. Daniel Dutra Da Silva7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
13.09.19
Četvrtfinale
vs. Pol Martin Tiffon6-4, 6-73, 7-63 pobjedadetalj meča
12.09.19
2. kolo
vs. Carlos Lopez Montagud6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
11.09.19
1. kolo
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Spain M25 Oviedo - zemlja
06.09.19
Polufinale
vs. Jose Hernandez-Fernandez2-6, 3-6 porazdetalj meča
05.09.19
Četvrtfinale
vs. Nicolas Alvarez5-7, 6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
04.09.19
2. kolo
vs. Alejandro Gonzalez6-72, 6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
03.09.19
1. kolo
vs. Eduard Esteve Lobato7-64, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain M25 Donostia - zemlja
31.08.19
Polufinale
vs. Oscar Jose Gutierrez2-6, 3-6 porazdetalj meča
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Nicolas Alvarez6-2, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Arthur Reymond4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Alejandro Gomez6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Spain M25 Santander - zemlja
25.08.19
Finale
vs. Oscar Jose Gutierrez4-6, 1-6 porazdetalj meča
24.08.19
Polufinale
vs. Eduard Esteve Lobato6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
23.08.19
Četvrtfinale
vs. Johan Nikles6-3, 6-75, 6-3 pobjedadetalj meča
22.08.19
2. kolo
vs. Carlos Sanchez Jover7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Jaume Pla Malfeito6-4, 6-1 pobjedadetalj meča

Arthur Reymond - Posljednji mečevi

France M25 Saint - dvorana
07.11.19
2. kolo
vs. Daniel Masur6-74, 1-6 porazdetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Boris Fassbender7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
05.11.19
kval.
vs. Joffrey De Schepper1-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Tom Biston6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
France Brest Challenger - dvorana
21.10.19
1. kolo
vs. Maxime Janvier2-6, 1-6 porazdetalj meča
France M25+H Rodez - dvorana
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Christopher Heyman2-6, 4-6 porazdetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Laurent Rochette6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Matteo Martineau6-75, 6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
France M25+H Nevers - dvorana
06.10.19
Finale
vs. Quentin Halys3-6, 7-63, 6-4 pobjedadetalj meča
05.10.19
Polufinale
vs. Dan Added6-75, 7-66, 6-4 pobjedadetalj meča
04.10.19
Četvrtfinale
vs. Mathias Bourgue7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
03.10.19
2. kolo
vs. Albano Olivetti6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
02.10.19
1. kolo
vs. Matteo Martineau7-66, 6-2 pobjedadetalj meča
France M15 Forbach - tepih
26.09.19
2. kolo
vs. Elmar Ejupovic4-6, 5-7 porazdetalj meča
25.09.19
1. kolo
vs. Quin Verstegen6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
France M25+H Plaisir - dvorana
18.09.19
1. kolo
vs. Joffrey De Schepper4-6, 1-6 porazdetalj meča
16.09.19
kval.
vs. Arthur Bouquier6-1, 7-62 pobjedadetalj meča
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Luca Sanchez4-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Nikolaj Talimaa7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
France M25 Bagneres - tvrda
06.09.19
Četvrtfinale
vs. Yannick Mertens6-3, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
05.09.19
2. kolo
vs. Emilien Burnel6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Gabriel Petit6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
Spain M25 Donostia - zemlja
29.08.19
2. kolo
vs. Orlando Luz6-4, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Alberto Barroso Campos6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza7-61, 6-2 pobjedadetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Mazon-Hernandez6-0, Rafael Mazon-Hernandez - odustajanjepobjedadetalj meča
Spain M25 Santander - zemlja
21.08.19
1. kolo
vs. Ricardo Ojeda Lara1-6, 2-6 porazdetalj meča
21.08.19
kval.
vs. Xavier Gabarro6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
20.08.19
1. kolo kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Spain M15 Vigo - zemlja
17.08.19
Polufinale
vs. Oscar Jose Gutierrez1-6, 4-6 porazdetalj meča
<