MEČ
30.06.16 | Četvrtfinale | Orlando Luz | Ante Pavic | 6-4, 3-6, 6-4 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Orlando Luz | Ante Pavic | |
1. servis % | 48/83 (58%) | 43/83 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/48 (69%) | 31/43 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/35 (54%) | 21/40 (53%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/83 (37%) | 31/83 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/166 (50%) | 83/166 (50%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 8 | 7 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Orlando Luz vs. Ante Pavic - Međusobni mečevi
30.06.16 | Četvrtfinale | Orlando Luz | Ante Pavic | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Orlando Luz form & Ante Pavic form
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Facundo Mena | - | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Ante Pavic - Posljednji mečevi
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dennis Novikov | 7-67, 4-6, 0-1, - Ante Pavic - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
L'Aquila Challenger - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-70, - Ante Pavic - odustajanje | detalj meča | |
Sopot Challenger - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - trava | ||||
22.06.19 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 7-64, 6-78 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 4-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
04.06.19 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-75, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Leon Challenger - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Facundo Mena | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
18.04.19 3. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
16.04.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
04.04.19 3. kolo | vs. Emilio Gomez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.19 2. kolo | vs. James Ward | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Evan Song | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 0-2, - Ante Pavic - odustajanje | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
28.01.19 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 6-73, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
Newport Beach - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo | vs. Dennis Novikov | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
07.01.19 1. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
05.11.18 kval. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča |