MEČ
16.09.19 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Matteo Arnaldi | 6-3, 6-0 | Biella Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oriol Roca Batalla | Matteo Arnaldi | |
1. servis % | 25/47 (53%) | 14/40 (35%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/25 (72%) | 10/14 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/40 (58%) | 15/47 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oriol Roca Batalla | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Matteo Arnaldi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oriol Roca Batalla vs. Matteo Arnaldi - Međusobni mečevi
16.09.19 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Matteo Arnaldi | 6-3, 6-0 | detalj meča | Biella Challenger | zemlja |
Oriol Roca Batalla form & Matteo Arnaldi form
Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detalj meča |
Matteo Arnaldi - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
26.03.24 4. kolo | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 3. kolo | vs. Denis Shapovalov | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
23.03.24 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 7-65, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 7-66, 7-63 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Ben Shelton | 6-71, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 3-6, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 7-65, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Roman Safiullin | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Marton Fucsovics | 6-75, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
26.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-66, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-2, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.10.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.10.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
30.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Jarry | 7-64, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 kval. | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-3, 7-612 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 7-65, 6-75, 2-6 | detalj meča |