MEČ
11.05.16 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | James Allemby | 6-1, 6-1 | Tunisia F18 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oriol Roca Batalla | James Allemby | |
1. servis % | 26/38 (68%) | 31/45 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 13/31 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 3/14 (21%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/45 (64%) | 11/38 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
10.09.90, 33 Godina
10.09.90, 33 Godina
Oriol Roca Batalla vs. James Allemby - Međusobni mečevi
11.05.16 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | James Allemby | 6-1, 6-1 | detalj meča | Tunisia F18 | zemlja |
Oriol Roca Batalla form & James Allemby form
Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detalj meča |
James Allemby - Posljednji mečevi
Spain F27 - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Tuki Jacobs | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Netherlands F4 - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Jake Hersey | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Germany F11 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Hungary F4 - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomoya Kitayama | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
14.05.18 kval. | vs. Alexey Aleshchev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Pedja Trifunovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Marko Vujic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F13 - zemlja | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Aria Harajchi | 7-64, 2-0, Aria Harajchi - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jody Turnquest | - James Allemby - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Turkey F10 - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Santiago Besada | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F9 - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F7 - tvrda | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Yutaro Matsuzaki | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F5 - zemlja | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Razvan Bobleaga | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Shahin Khaledan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F44 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | 2-6, 1-6 | detalj meča |