MEČ
19.01.17 | 2. kolo | Oriol Roca Batalla | Aria Harajchi | 6-4, 6-1 | Tunisia F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oriol Roca Batalla | Aria Harajchi | |
1. servis % | 28/46 (61%) | 23/54 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 13/23 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 11/31 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/54 (56%) | 13/46 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
28.03.96, 28 Godina
14795 $
28.03.96, 28 Godina
14795 $
Oriol Roca Batalla vs. Aria Harajchi - Međusobni mečevi
19.01.17 | 2. kolo | Oriol Roca Batalla | Aria Harajchi | 6-4, 6-1 | detalj meča | Tunisia F2 | zemlja |
Oriol Roca Batalla form & Aria Harajchi form
Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detalj meča |
Aria Harajchi - Posljednji mečevi
Kuwait F3 - tvrda | ||||
11.11.18 kval. | vs. Keivon Tabrizi | 2-6, 0-2, - Aria Harajchi - odustajanje | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Kuwait F2 - tvrda | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F22 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Philp | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Tim Hofmann | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F13 - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-74, 0-2, - Aria Harajchi - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F12 - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anil Yuksel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F2 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F1 - tvrda | ||||
27.02.18 kval. | vs. Diego Matos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Boris Beumer | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F7 - tvrda | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Zlatan Palazov | 6-3, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F5 - zemlja | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Charly Zick | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Turkey F4 - zemlja | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 7-63, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F3 - zemlja | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-2, - Aria Harajchi - odustajanje | detalj meča | |
Tunisia F2 - zemlja | ||||
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Brunetti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F1 - zemlja | ||||
11.01.18 kval. | vs. Milos Nikolic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Saif Ali (GBR) | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kuwait F3 - tvrda | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Filippo Leonardi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Kuwait F2 - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Konstantin Kirovski | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Kuwait F1 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nicolas Zaidman | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Plamen Milushev | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Damir Khalilov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Stefan Vujic | 3-6, 4-6 | detalj meča |