Czech Republic
01.06.00, 23 Godina
01.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ondrej Styler vs. Tomas Jirousek - Međusobni mečevi
10.06.19 | kval. | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Kaltenkirchen | zemlja |
04.06.19 | kval. | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detalj meča | M25 Karlsruhe | zemlja |
29.05.19 | 1. kolo | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | M25+H Most | zemlja |
Ondrej Styler form & Tomas Jirousek form
Ondrej Styler - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - odustajanje | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - odustajanje | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Ann Arbor - dvorana | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Karlsruhe - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Tomas Jirousek - Posljednji mečevi
M25 Austin - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.10.22 kval. | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Prostejov - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.09.22 kval. | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.09.22 1. kolo | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | detalj meča |