MEČ
10.06.19 | 1. kolo kval. | Ondrej Styler | Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | M15 Kaltenkirchen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
01.06.00, 23 Godina
01.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ondrej Styler vs. Filip Bergevi - Međusobni mečevi
10.06.19 | 1. kolo kval. | Ondrej Styler | Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detalj meča | M15 Kaltenkirchen | zemlja |
Ondrej Styler form & Filip Bergevi form
Ondrej Styler - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - odustajanje | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - odustajanje | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Ann Arbor - dvorana | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M25 Karlsruhe - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Filip Bergevi - Posljednji mečevi
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Roseto Degli - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
20.08.22 Polufinale | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.04.22 Polufinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
08.04.22 Četvrtfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - odustajanje | detalj meča | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.22 Četvrtfinale | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča |