MEČ
24.05.16 | 1. kolo | Ondrej Krstev | Vadym Ursu | 6-0, 6-2 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ondrej Krstev | Vadym Ursu | |
1. servis % | 39/61 (64%) | 31/59 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/39 (62%) | 11/31 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 11/28 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/59 (63%) | 24/61 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/120 (62%) | 46/120 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ondrej Krstev vs. Vadym Ursu - Međusobni mečevi
24.05.16 | 1. kolo | Ondrej Krstev | Vadym Ursu | 6-0, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Ondrej Krstev form & Vadym Ursu form
Ondrej Krstev - Posljednji mečevi
M15 Litija - zemlja | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
11.07.22 kval. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
22.11.21 kval. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - odustajanje | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Vadym Ursu - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Matej Vocel | 6-3, Matej Vocel - odustajanje | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Maxim Mrva | 4-6, 2-5, - Vadym Ursu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.03.24 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.03.24 Polufinale | vs. Marek Gengel | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Millen Hurrion | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detalj meča |