MEČ
04.05.16 | 2. kolo | Ondrej Krstev | Pavel Nejedly | 6-3, 6-2 | Hungary F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ondrej Krstev | Pavel Nejedly | |
1. servis % | 31/47 (66%) | 34/57 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/31 (61%) | 17/34 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/57 (54%) | 20/47 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/104 (56%) | 46/104 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ondrej Krstev vs. Pavel Nejedly - Međusobni mečevi
04.05.16 | 2. kolo | Ondrej Krstev | Pavel Nejedly | 6-3, 6-2 | detalj meča | Hungary F3 | zemlja |
Ondrej Krstev form & Pavel Nejedly form
Ondrej Krstev - Posljednji mečevi
M15 Litija - zemlja | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
11.07.22 kval. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
22.11.21 kval. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - odustajanje | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Pavel Nejedly - Posljednji mečevi
M15 Vienna - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 kval. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.22 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.10.22 Polufinale | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Prostejov - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - odustajanje | detalj meča |