Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
23.07.96, 27 Godina
23.07.96, 27 Godina
Ondrej Krstev vs. Daniel Vrba - Međusobni mečevi
21.11.16 | kval. | Ondrej Krstev | Daniel Vrba | 6-1, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | dvorana |
Ondrej Krstev form & Daniel Vrba form
Ondrej Krstev - Posljednji mečevi
M15 Litija - zemlja | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
11.07.22 kval. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
22.11.21 kval. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - odustajanje | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Daniel Vrba - Posljednji mečevi
M25 Naples - zemlja | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Baja - zemlja | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Jan Galka | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
07.08.18 kval. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Anupam Kumar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Slovakia F2 - zemlja | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
02.07.18 kval. | vs. Tomas Machac | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
23.06.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Matthias Angerbauer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Ondrej Styler | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Poland F4 - zemlja | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Maciej Ziomber | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
14.05.18 kval. | vs. Tomas Jirousek | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča |