MEČ
25.10.20 | 1. kolo kval. | Omni Kumar | Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-4 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Omni Kumar vs. Juan Bautista Otegui - Međusobni mečevi
25.10.20 | 1. kolo kval. | Omni Kumar | Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Omni Kumar form & Juan Bautista Otegui form
Omni Kumar - Posljednji mečevi
M25 Calabasas - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elijah Strode | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andres Andrade | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Toby Martin | 6-76, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dian Nedev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 0-3, - Omni Kumar - odustajanje | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Nicolas Mejia | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Paul Jubb | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.12.23 Polufinale | vs. Oliver Tarvet | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mathieu Scaglia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Frederic Schlossmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Alexander Donski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Jelle Sels | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Hamza El Amine | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | Tiago Pereira - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Finale | vs. Christoph Negritu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 Polufinale | vs. Niels Visker | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Fabien Salle | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Adit Sinha | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mehdi Benchakroun | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Juan Bautista Otegui - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - odustajanje | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detalj meča |