Omer Yeshaya vs. Rudy Richter 29.04.2018

Omer Yeshaya vs. Rudy Richter 29.04.2018 - Israel F5 (Akko) - usporedba

MEČ

29.04.18kval.Omer Yeshaya Rudy Richter 6-3, 7-5 Izrael Israel F5 tvrda

STATISTIKE MEČA

7-5

Omer Yeshaya
Izrael
15.05.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Guatemala
08.10.93, 25 Godina







Rudy Richter
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Omer Yeshaya vs. Rudy Richter - Međusobni mečevi

29.04.18kval.Omer YeshayaRudy Richter6-3, 7-5 detalj mečaIzrael Israel F5 tvrda

Omer Yeshaya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-4, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 porazdetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 pobjedadetalj meča

Rudy Richter - Posljednji mečevi

Italy Italy F31 - zemlja
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Franco Capalbo3-6, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F30 - zemlja
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 6-0, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Omer Yeshaya3-6, 5-7 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis3-6, 4-0, Daniel Entelis - odustajanjepobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Ben Patael3-6, 0-6 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece Greece F1 - tvrda
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Damien Bayard3-6, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F36 - zemlja
30.10.17
2. kolo kval.
vs. Antonio Zucca3-6, 7-5, 1-6 porazdetalj meča
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Matteo Masala6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Italy Italy F33 - zemlja
10.10.17
1. kolo
vs. Marvin Netuschil2-6, 2-6 porazdetalj meča
Italy Italy F29 - zemlja
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Filippo Mora1-6, 6-76 porazdetalj meča
Egypt Egypt F21 - tvrda
17.07.17
2. kolo kval.
vs. Jordan Chiu6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
17.07.17
kval.
vs. Hugo Pierre0-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F25 - zemlja
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge6-4, 3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Rohan Sikka6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Vadym Zrazhevskyy5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Tzachi Cohen6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
kval.
vs. Pierre Louis Dodens3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Lukas Klein3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
kval.
vs. Keivon Tabrizi6-3, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
USA USA F16 - zemlja
01.05.17
vs. Alexander Yarkov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Jonathan Ho1-6, 6-75 porazdetalj meča
USA USA F15 - zemlja
24.04.17
vs. Juan Rocha1-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
USA USA F11 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Michail Pervolarakis0-6, 1-6 porazdetalj meča
<