Izrael
28.03.00, 23 Godina
28.03.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.07.88, 35 Godina
23.07.88, 35 Godina
Omer Touchmair vs. Guy Michelevitz - Međusobni mečevi
07.05.18 | kval. | Omer Touchmair | Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | Israel F6 | tvrda |
Omer Touchmair form & Guy Michelevitz form
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Guy Michelevitz - Posljednji mečevi
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | detalj meča |