Izrael
28.03.00, 24 Godina
28.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
20.07.99, 24 Godina
20.07.99, 24 Godina
Omer Touchmair vs. Daniel Entelis - Međusobni mečevi
27.03.17 | 1. kolo kval. | Omer Touchmair | Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | Israel F3 | tvrda |
Omer Touchmair form & Daniel Entelis form
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Daniel Entelis - Posljednji mečevi
Israel F5 - tvrda | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanje | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F44 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F43 - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Onur Ernazci | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Day | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 kval. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Ram Kapach | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Evgeny Vanag | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Dimitriy Voronin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. James Marsalek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Yotam Fux | 6-0, 6-2 | detalj meča |