Izrael
28.03.00, 23 Godina
28.03.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
19.08.01, 22 Godina
19.08.01, 22 Godina
Omer Touchmair vs. Amit Cohen - Međusobni mečevi
06.05.18 | 2. kolo kval. | Omer Touchmair | Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | Israel F6 | tvrda |
Omer Touchmair form & Amit Cohen form
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Amit Cohen - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 3-6, 1-4, - Amit Cohen - odustajanje | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Shay Bar Menahem | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Michael Saragani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.10.22 kval. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Oppenheim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
25.07.22 kval. | vs. Miguel Garcia | 6-3, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-715, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Davila Godoy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Rovinj - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 0-6, 2-6 | detalj meča |