Izrael
17.02.99, 25 Godina
17.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
21.05.97, 26 Godina
21.05.97, 26 Godina
Omer Katz vs. Motvey Radionov - Međusobni mečevi
26.09.16 | 1. kolo kval. | Omer Katz | Motvey Radionov | 6-4, 6-3 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
Omer Katz form & Motvey Radionov form
Omer Katz - Posljednji mečevi
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Benjamin Ezer | 4-6, 2-0, Benjamin Ezer - odustajanje | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Yannai Barkai | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 kval. | vs. Yankel Zemel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Maciej Nowak | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-75, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 2-6, 7-68, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. George Botezan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 7-5, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.16 1. kolo | vs. Bernardo Saraiva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Nicholas Alexander Reyes | 6-4, 3-0, Nicholas Alexander Reyes - odustajanje | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
26.09.16 kval. | vs. Dane Webb | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Motvey Radionov - Posljednji mečevi
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - odustajanje | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.18 kval. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
05.03.18 kval. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 kval. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 kval. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |