MEČ
02.09.17 | Finale | Oliver Golding | Davide Galoppini | 7-63, 6-3 | Italy F27 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Oliver Golding | Davide Galoppini | |
1. servis % | 46/65 (71%) | 39/58 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/46 (83%) | 31/39 (79%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/19 (63%) | 12/19 (63%) |
Osvojene break-lopte | 1/4 (25%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 15/58 (26%) | 15/65 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/123 (53%) | 58/123 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 6 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oliver Golding vs. Davide Galoppini - Međusobni mečevi
02.09.17 | Finale | Oliver Golding | Davide Galoppini | 7-63, 6-3 | detalj meča | Italy F27 | tvrda |
Oliver Golding form & Davide Galoppini form
Oliver Golding - Posljednji mečevi
Great Britain - dvorana | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Tom Farquharson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.09.17 1. kolo | vs. Brandon Murphy | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Tommy Bennett | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
17.09.17 Finale | vs. Lloyd Glasspool | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.17 Polufinale | vs. Evan Furness | 5-4, Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Brandon Murphy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Martin Beran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tommaso Metti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Italy F27 - tvrda | ||||
02.09.17 Finale | vs. Davide Galoppini | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
01.09.17 Polufinale | vs. Igor Smilansky | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
31.08.17 Četvrtfinale | vs. Riccardo Ghedin | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
30.08.17 2. kolo | vs. Antonio Zucca | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Jesse Ross | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
21.07.14 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.07.14 2. kolo kval. | vs. Vladimir Gnilozubov | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Kaohsiung Challenger - tvrda | ||||
15.07.14 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Great Britain - trava | ||||
30.06.14 1. kolo | vs. Joshua Ward-Hibbert | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.06.14 Četvrtfinale | vs. Joshua Milton | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.06.14 2. kolo | vs. Robert Carter | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
17.06.14 2. kolo kval. | vs. Marco Chiudinelli | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča |
Davide Galoppini - Posljednji mečevi
M15 Bad - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detalj meča |