Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
22.08.00, 23 Godina
22.08.00, 23 Godina
Olexiy Kolisnyk vs. Ivan Zaytsev - Međusobni mečevi
04.02.19 | 1. kolo kval. | Olexiy Kolisnyk | Ivan Zaytsev | 7-5, 6-3 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Olexiy Kolisnyk form & Ivan Zaytsev form
Olexiy Kolisnyk - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ray Ho | 3-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.06.21 Četvrtfinale | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.21 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 6-3, Adam Pavlasek - odustajanje | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Farzin Danny Amiri | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.06.21 kval. | vs. Fletcher Scott | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Anton Semenov | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kuan-Yi Lee | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 7-63, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 6-4, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Jose Pereira | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Felix Gill | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 1-6, 10-2 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.21 kval. | vs. Luka Petrovic | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 2-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Ivan Zaytsev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
01.11.22 kval. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
16.08.22 kval. | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |