MEČ
21.12.17 | 2. kolo | Oleg Prihodko | Martins Rocens | 6-1, 6-0 | Turkey F48 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleg Prihodko | Martins Rocens | |
1. servis % | 22/34 (65%) | 28/47 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/22 (82%) | 12/28 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/12 (58%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/47 (64%) | 9/34 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Latvia
09.04.00, 24 Godina
09.04.00, 24 Godina
Oleg Prihodko vs. Martins Rocens - Međusobni mečevi
21.12.17 | 2. kolo | Oleg Prihodko | Martins Rocens | 6-1, 6-0 | detalj meča | Turkey F48 | zemlja |
Oleg Prihodko form & Martins Rocens form
Oleg Prihodko - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.24 Finale | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Stefan Palosi | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
07.01.24 Finale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detalj meča | |
06.01.24 Polufinale | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detalj meča |
Martins Rocens - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Erkut Aydin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-74, 11-13 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
09.01.24 kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | detalj meča |