MEČ
27.05.18 | 2. kolo kval. | Oleg Prihodko | Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-4 | Romania F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
24.05.98, 25 Godina
24.05.98, 25 Godina
Oleg Prihodko vs. Eduard Vlasceanu - Međusobni mečevi
27.05.18 | 2. kolo kval. | Oleg Prihodko | Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-4 | detalj meča | Romania F2 | zemlja |
Oleg Prihodko form & Eduard Vlasceanu form
Oleg Prihodko - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
07.01.24 Finale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detalj meča | |
06.01.24 Polufinale | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - odustajanje | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |
Eduard Vlasceanu - Posljednji mečevi
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lance Cohen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 7-64, 10-6 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Kooros Ghasemi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Theo Williamson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Calin Postea | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Bogdan Pavel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-63, 4-6, - Eduard Vlasceanu - odustajanje | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 3-6, 1-4, - Eduard Vlasceanu - odustajanje | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 6-0, 6-0 | detalj meča |