Izrael
24.09.99, 24 Godina
24.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
22.12.99, 24 Godina
12883 $
22.12.99, 24 Godina
12883 $
Ofek Amoyal vs. Lior Goldenberg - Međusobni mečevi
10.06.19 | kval. | Lior Goldenberg | Ofek Amoyal | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Akko | tvrda |
12.09.16 | 1. kolo kval. | Ofek Amoyal | Lior Goldenberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | Israel F12 | tvrda |
Ofek Amoyal form & Lior Goldenberg form
Ofek Amoyal - Posljednji mečevi
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo | vs. Eyal Shyovitz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ligal Kirshenboim | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 1-6, 6-4, 14-16 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Asaf Friedler | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Daniel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Joshua Luck | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Joshua Luck | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Ido Zonder | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 6-710, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ran Amar | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Jesse Ross | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Lior Goldenberg - Posljednji mečevi
M25 Heraklion - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |