Ofek Amoyal vs. Daniel Entelis

Ofek Amoyal vs. Daniel Entelis - Israel F18 (Sajur) - usporedba

MEČ

11.12.172. kolo kval.Ofek Amoyal Daniel Entelis 6-3, 6-3 Izrael Israel F18 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Ofek Amoyal
Izrael
24.09.99, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
20.07.99, 20 Godina







Daniel Entelis
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ofek Amoyal vs. Daniel Entelis - Međusobni mečevi

11.12.172. kolo kval.Ofek AmoyalDaniel Entelis6-3, 6-3 detalj mečaIzrael Israel F18 tvrda

Ofek Amoyal - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Jesse Ross1-6, 6-3, 9-11 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. James Ibrahim3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Giorgio Ricca1-6, 0-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Roee Benya6-1, 4-6, 11-9 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Shay Bar Menahem6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Gleb Blekher2-6, 6-3, 4-10 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Shay Bar Menahem6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
10.06.19
kval.
vs. Lior Goldenberg4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Karlo Cubelic3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Julius Tverijonas2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ori Maior4-6, 4-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Michal Skonieczny6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Oren Motevassel4-6, 2-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Raz Katz6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Scott Duncan5-7, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich3-6, 4-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
04.06.18
kval.
vs. Orel Ovil3-6, 6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
04.06.18
1. kolo
vs. Peter Kobelt1-6, 3-6 porazdetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Zeki Horoz6-76, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Saar Rogovski6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Lucas Gerch2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Orel Ovil3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Sizya Ernest Kivanda7-5, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
11.12.17
kval.
vs. Aaron Schmid1-6, 2-6 porazdetalj meča

Daniel Entelis - Posljednji mečevi

Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanjeporazdetalj meča
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
05.12.17
1. kolo
vs. Scott Griekspoor1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F44 - zemlja
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F43 - zemlja
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
13.11.17
kval.
vs. Mert Naci Turker5-7, 3-6 porazdetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Onur Ernazci6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Day3-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 porazdetalj meča
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
16.10.17
kval.
vs. Ram Kapach4-6, 2-6 porazdetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy2-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
kval.
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 porazdetalj meča
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Evgeny Vanag6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
19.07.17
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F2 - zemlja
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Dimitriy Voronin4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
21.06.17
1. kolo
vs. James Marsalek2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman3-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin4-6, 7-66, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev0-6, 1-6 porazdetalj meča
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.17
1. kolo kval.
vs. Yotam Fux6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
<