MEČ
18.06.18 | 1. kolo | Nuno Borges | Nathan Seateun | 6-2, 6-4 | Portugal F9 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nuno Borges | Nathan Seateun | |
1. servis % | 36/49 (73%) | 31/51 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/36 (75%) | 18/31 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/13 (77%) | 10/20 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/51 (45%) | 12/49 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nuno Borges | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Nuno Borges | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Nathan Seateun | |
Nuno Borges | 4-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30 | ||
Nuno Borges | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nuno Borges | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nuno Borges | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Nathan Seateun | |
3-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nuno Borges | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-3 | Nathan Seateun | |
5-4 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nuno Borges vs. Nathan Seateun - Međusobni mečevi
18.06.18 | 1. kolo | Nuno Borges | Nathan Seateun | 6-2, 6-4 | detalj meča | Portugal F9 | tvrda |
Nuno Borges form & Nathan Seateun form
Nuno Borges - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Matteo Berrettini | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Luca Van Assche | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Benoit Paire | 4-2, Benoit Paire - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Casper Ruud | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 6-74, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
20.01.24 3. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 6-73, 6-4, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 7-67, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 7-5, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 0-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
03.12.23 Finale | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Matteo Martineau | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Nathan Seateun - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - odustajanje | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Carnac - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |