MEČ
08.01.19 | 2. kolo | Norbert Gombos | Roberto Ortega-Olmedo | 6-4, 5-7, 7-63 | Columbus Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Norbert Gombos | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. servis % | 69/120 (58%) | 56/97 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 45/69 (65%) | 37/56 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 28/51 (55%) | 25/41 (61%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 5/15 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/97 (36%) | 47/120 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 108/217 (50%) | 109/217 (50%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 8 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Norbert Gombos vs. Roberto Ortega-Olmedo - Međusobni mečevi
08.01.19 | 2. kolo | Norbert Gombos | Roberto Ortega-Olmedo | 6-4, 5-7, 7-63 | detalj meča | Columbus Challenger | dvorana |
Norbert Gombos form & Roberto Ortega-Olmedo form
Norbert Gombos - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
25.09.23 kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - odustajanje | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - odustajanje | detalj meča |
Roberto Ortega-Olmedo - Posljednji mečevi
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
22.10.21 Četvrtfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - odustajanje | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca - trava | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - odustajanje | detalj meča | |
Salinas 2 - tvrda | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detalj meča |