MEČ
13.10.19 | 1. kolo kval. | Norbert Gombos | Kyle Edmund | 6-4, 6-76, 6-3 | Antwerp | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Norbert Gombos | Kyle Edmund | |
1. servis % | 73/102 (72%) | 61/94 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 57/73 (78%) | 43/61 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/29 (48%) | 19/33 (58%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/94 (34%) | 31/102 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 103/196 (53%) | 93/196 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 10 | 8 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Kyle Edmund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Kyle Edmund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Kyle Edmund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Kyle Edmund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Norbert Gombos vs. Kyle Edmund - Međusobni mečevi
13.10.19 | 1. kolo kval. | Norbert Gombos | Kyle Edmund | 6-4, 6-76, 6-3 | detalj meča | Antwerp | dvorana |
03.09.13 | 1. kolo | Kyle Edmund | Norbert Gombos | 6-1, 6-4 | detalj meča | Brasov Challenger | zemlja |
Norbert Gombos form & Kyle Edmund form
Norbert Gombos - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
25.09.23 kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - odustajanje | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - odustajanje | detalj meča |
Kyle Edmund - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-74, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
21.01.24 Finale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Cox | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
14.01.24 Finale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Charles Broom | 6-710, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-74, 6-75 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-73, 7-64, 6-74 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 1-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
21.10.23 Finale | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Toby Samuel | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-3, 6-78, 7-62 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-1, 6-2 | detalj meča |