MEČ
19.06.17 | 1. kolo | Norbert Gombos | Brydan Klein | 1-6, 7-65, 6-4 | Ilkley Challenger | trava |
STATISTIKE MEČA
Norbert Gombos | Brydan Klein | |
1. servis % | 56/92 (61%) | 53/96 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/56 (73%) | 37/53 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/36 (53%) | 26/43 (60%) |
Osvojene break-lopte | 2/4 (50%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/96 (34%) | 32/92 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/188 (49%) | 95/188 (51%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 6 |
Asovi | 13 | 14 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Brydan Klein | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Brydan Klein | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Brydan Klein | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Brydan Klein | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Brydan Klein | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Norbert Gombos | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Brydan Klein | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Brydan Klein | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Norbert Gombos vs. Brydan Klein - Međusobni mečevi
19.06.17 | 1. kolo | Norbert Gombos | Brydan Klein | 1-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | Ilkley Challenger | trava |
Norbert Gombos form & Brydan Klein form
Norbert Gombos - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
25.09.23 kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - odustajanje | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - odustajanje | detalj meča |
Brydan Klein - Posljednji mečevi
M25 Geelong - trava | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
08.03.20 Finale | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.03.20 Polufinale | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.20 2. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Launceston Challenger - tvrda | ||||
03.02.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - odustajanje | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča |