MEČ
16.02.20 | 1. kolo kval. | Norbert Gombos | Alexey Vatutin | 2-1, - odustajanje | Marseille | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Norbert Gombos | Alexey Vatutin | |
1. servis % | 10/15 (67%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 8/10 (80%) | 5/5 (100%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/5 (40%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 5/12 (42%) | 5/15 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 15/27 (56%) | 12/27 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Norbert Gombos vs. Alexey Vatutin - Međusobni mečevi
16.02.20 | 1. kolo kval. | Norbert Gombos | Alexey Vatutin | 2-1, Alexey Vatutin - odustajanje | detalj meča | Marseille | dvorana |
Norbert Gombos form & Alexey Vatutin form
Norbert Gombos - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
25.09.23 kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - odustajanje | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - odustajanje | detalj meča |
Alexey Vatutin - Posljednji mečevi
M25 Saint - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - odustajanje | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
29.10.23 Finale | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detalj meča |