MEČ
09.08.16 | 1. kolo | Nils Brinkman | Tom Schonenberg | 6-3, 2-6, 6-3 | Belgium F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nils Brinkman | Tom Schonenberg | |
1. servis % | 69/107 (64%) | 47/84 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 50/69 (72%) | 29/47 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/38 (37%) | 20/37 (54%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 3/13 (23%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/84 (42%) | 43/107 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 99/191 (52%) | 93/191 (49%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nils Brinkman vs. Tom Schonenberg - Međusobni mečevi
09.08.16 | 1. kolo | Nils Brinkman | Tom Schonenberg | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | Belgium F9 | zemlja |
Nils Brinkman form & Tom Schonenberg form
Nils Brinkman - Posljednji mečevi
M15 Bad - tepih | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Justin Eleveld | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Germany F10 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Marvin Greven | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Till Wegner | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Germany F3 - tepih | ||||
23.01.17 kval. | vs. Dominik Recek | 6-77, 6-76 | detalj meča | |
23.01.17 2. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Germany F17 - dvorana | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Germany F16 - tepih | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Andriej Kapas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.16 1. kolo | vs. Tillmann Erdbories | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Germany F14 - dvorana | ||||
12.10.16 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 0-1, - Nils Brinkman - odustajanje | detalj meča | |
Germany F13 - tepih | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Bastian Wagner | 6-74, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. David Pichler | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Serbia F8 - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Belgium F14 - zemlja | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Netherlands F7 - zemlja | ||||
01.09.16 2. kolo | vs. Jesse Huta Galung | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.08.16 1. kolo | vs. Mark Geurts | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Libor Salaba | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Frantisek Polanka | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.08.16 kval. | vs. Oliver Mrose | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Germany F11 - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Bastian Wagner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Belgium F9 - zemlja | ||||
10.08.16 2. kolo | vs. Mats Moraing | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.16 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
20.07.16 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Belgium F4 - zemlja | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Stijn Meulemans | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Marburg Challenger - zemlja | ||||
25.06.16 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F22 - tvrda | ||||
03.06.16 Četvrtfinale | vs. Nikala Scholtz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.06.16 2. kolo | vs. Romain Bauvy | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.05.16 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F20 - tvrda | ||||
20.05.16 Četvrtfinale | vs. Filipp Kekercheni | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.05.16 2. kolo | vs. Kirill Dmitriev | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.05.16 1. kolo | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Tom Schonenberg - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - odustajanje | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
M25 The - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.23 kval. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | detalj meča |