MEČ
11.02.19 | 1. kolo | Nikoloz Basilashvili | Hyeon Chung | 4-6, 7-61, 6-2 | Rotterdam | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Nikoloz Basilashvili | Hyeon Chung | |
1. servis % | 54/119 (45%) | 54/89 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/54 (74%) | 37/54 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 31/65 (48%) | 17/35 (49%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/89 (39%) | 48/119 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/208 (51%) | 102/208 (49%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 0 |
Asovi | 15 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nikoloz Basilashvili | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nikoloz Basilashvili | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nikoloz Basilashvili | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nikoloz Basilashvili | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nikoloz Basilashvili | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Hyeon Chung | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
Nikoloz Basilashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikoloz Basilashvili | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nikoloz Basilashvili vs. Hyeon Chung - Međusobni mečevi
11.02.19 | 1. kolo | Nikoloz Basilashvili | Hyeon Chung | 4-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | Rotterdam | dvorana |
Nikoloz Basilashvili form & Hyeon Chung form
Nikoloz Basilashvili - Posljednji mečevi
Murcia Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-70, 5-7 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 2-0, Denis Yevseyev - odustajanje | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Giles Hussey | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nil Regas Luis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-76, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dan Added | 6-0, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Foley | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-2, - Nikoloz Basilashvili - odustajanje | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Elmer Moller | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 2-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Hyeon Chung - Posljednji mečevi
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 0-2, - Hyeon Chung - odustajanje | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Hyeon Chung - odustajanje | detalj meča | |
Nottingham Challenger - trava | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Surbiton Challenger - trava | ||||
05.06.23 1. kolo | vs. Andy Murray | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague II - zemlja | ||||
25.08.20 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Mubadala World - tvrda | ||||
20.12.19 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 6-75, 6-71 | detalj meča | |
19.12.19 1. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Milos Raonic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. David Goffin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Marin Cilic | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Joao Sousa | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.19 3. kolo | vs. Rafael Nadal | 3-6, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 2-6, 7-5, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-4, 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.08.19 kval. | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 2. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Vancouver Challenger - tvrda | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Maxime Janvier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 7-68, 6-3 | detalj meča |