Russia
01.05.98, 25 Godina
01.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.08.01, 22 Godina
15.08.01, 22 Godina
Nikolay Kolobaev vs. Yair Sarouk - Međusobni mečevi
10.06.18 | kval. | Nikolay Kolobaev | Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
19.09.16 | 2. kolo kval. | Nikolay Kolobaev | Yair Sarouk | 7-5, 6-4 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Nikolay Kolobaev form & Yair Sarouk form
Nikolay Kolobaev - Posljednji mečevi
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Cameron Green | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Ori Maior | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
24.04.18 kval. | vs. Roee Benya | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Roee Benya | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
13.03.18 kval. | vs. Orel Ovil | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Roy Ofer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Yair Sarouk - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Emile Hudd | 1-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Sean Kamyshev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Sean Kamyshev | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
01.08.22 kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 2-5, - Yair Sarouk - odustajanje | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Roy Leshem | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-2 | detalj meča |