Nikolay Kolobaev vs. Roee Benya 19.03.2018

Nikolay Kolobaev vs. Roee Benya 19.03.2018 - Israel F3 (Tel Aviv) - usporedba

MEČ

19.03.18kval.Nikolay Kolobaev Roee Benya 7-63, 6-0 Izrael Israel F3 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Nikolay Kolobaev
Russia
01.05.98, 21 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Nikolay Kolobaev vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

24.04.18kval.Nikolay KolobaevRoee Benya7-5, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F4 tvrda
19.03.18kval.Nikolay KolobaevRoee Benya7-63, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F3 tvrda
30.10.171. kolo kval.Roee BenyaNikolay Kolobaev Roee Benya - nije odigrao(la/li/le) detalj mečaIzrael Israel F15 tvrda
07.03.162. kolo kval.Nikolay KolobaevRoee Benya6-1, 6-2 detalj mečaIzrael Israel F4 tvrda

Nikolay Kolobaev - Posljednji mečevi

Russia Russia F7 - zemlja
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Dmitry Myagkov2-6, 4-6 porazdetalj meča
Russia Russia F5 - zemlja
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Semen Pankin2-6, 6-1, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-74, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
12.06.18
1. kolo
vs. Albano Olivetti6-75, 4-6 porazdetalj meča
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
10.06.18
kval.
vs. Yair Sarouk7-63, 5-7, 7-5 pobjedadetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Mike Nathanel Engel6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Cameron Green4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
07.05.18
kval.
vs. Lior Goldenberg6-75, 4-6 porazdetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Tzachi Cohen7-66, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Ori Maior3-6, 6-2, 2-6 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
25.04.18
1. kolo
vs. Shahar Elbaz2-6, 6-74 porazdetalj meča
24.04.18
kval.
vs. Roee Benya7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Raz Haviv6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
22.03.18
2. kolo
vs. Harri Heliovaara3-6, 4-6 porazdetalj meča
21.03.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson7-65, 6-3 pobjedadetalj meča
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
19.03.18
kval.
vs. Roee Benya7-63, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
13.03.18
kval.
vs. Orel Ovil6-3, 5-7, 3-6 porazdetalj meča
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Ilya Filichev6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ciprian Onufrei6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
04.03.18
kval.
vs. Patrik Niklas-Salminen2-6, 0-6 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Roy Ofer6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
12.12.17
1. kolo
vs. Igor Smilansky3-6, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
11.12.17
kval.
vs. Damien Bayard3-6, 3-6 porazdetalj meča
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-1, 6-1 pobjedadetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
<