Nikolay Kolobaev vs. Nir Vodavoz 19.03.2018

Nikolay Kolobaev vs. Nir Vodavoz 19.03.2018 - Israel F3 (Tel Aviv) - usporedba

MEČ

19.03.182. kolo kval.Nikolay Kolobaev Nir Vodavoz 6-4, 6-4 Izrael Israel F3 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Nikolay Kolobaev
Russia
01.05.98, 21 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 19 Godina







Nir Vodavoz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Nikolay Kolobaev vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi

19.03.182. kolo kval.Nikolay KolobaevNir Vodavoz6-4, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F3 tvrda
27.03.17kval.Nikolay KolobaevNir Vodavoz6-2, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F3 tvrda
06.06.16kval.Nir VodavozNikolay Kolobaev7-5, 2-1, Nir Vodavoz - odustajanjedetalj mečaIzrael Israel F10 tvrda
19.10.152. kolo kval.Nikolay KolobaevNir Vodavoz6-2, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F14 tvrda

Nikolay Kolobaev - Posljednji mečevi

Russia Russia F7 - zemlja
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Dmitry Myagkov2-6, 4-6 porazdetalj meča
Russia Russia F5 - zemlja
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Semen Pankin2-6, 6-1, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-74, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
12.06.18
1. kolo
vs. Albano Olivetti6-75, 4-6 porazdetalj meča
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
10.06.18
kval.
vs. Yair Sarouk7-63, 5-7, 7-5 pobjedadetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Mike Nathanel Engel6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Cameron Green4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
07.05.18
kval.
vs. Lior Goldenberg6-75, 4-6 porazdetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Tzachi Cohen7-66, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Ori Maior3-6, 6-2, 2-6 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
25.04.18
1. kolo
vs. Shahar Elbaz2-6, 6-74 porazdetalj meča
24.04.18
kval.
vs. Roee Benya7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Raz Haviv6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
22.03.18
2. kolo
vs. Harri Heliovaara3-6, 4-6 porazdetalj meča
21.03.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson7-65, 6-3 pobjedadetalj meča
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
19.03.18
kval.
vs. Roee Benya7-63, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
13.03.18
kval.
vs. Orel Ovil6-3, 5-7, 3-6 porazdetalj meča
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Ilya Filichev6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ciprian Onufrei6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
04.03.18
kval.
vs. Patrik Niklas-Salminen2-6, 0-6 porazdetalj meča
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Roy Ofer6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
12.12.17
1. kolo
vs. Igor Smilansky3-6, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
11.12.17
kval.
vs. Damien Bayard3-6, 3-6 porazdetalj meča

Nir Vodavoz - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Varna - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Cosmin Ontica3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Benjamin Niv6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Venci Ivanov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Preston Brown5-7, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Amit Kakon6-3, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. James Ibrahim4-6, 4-6 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Timur Maulenov3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanjeporazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev2-6, 3-6 porazdetalj meča
Austria M15 Kramsach - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis4-6, 5-7 porazdetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Andrea Picchione4-6, 4-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-3, 1-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 2-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Austria Austria F4 - zemlja
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Kris Krawcewicz4-2, Kris Krawcewicz - odustajanjepobjedadetalj meča
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 1-6 porazdetalj meča
Austria Austria F3 - zemlja
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker5-7, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Stefan Seifert5-7, 0-6 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan2-6, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<