MEČ
15.05.17 | 2. kolo kval. | Nikolay Kolobaev | Daniel Entelis | 6-0, 6-1 | Israel F7 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
01.05.98, 25 Godina
01.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
20.07.99, 24 Godina
20.07.99, 24 Godina
Nikolay Kolobaev vs. Daniel Entelis - Međusobni mečevi
15.05.17 | 2. kolo kval. | Nikolay Kolobaev | Daniel Entelis | 6-0, 6-1 | detalj meča | Israel F7 | tvrda |
Nikolay Kolobaev form & Daniel Entelis form
Nikolay Kolobaev - Posljednji mečevi
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Cameron Green | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Ori Maior | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
24.04.18 kval. | vs. Roee Benya | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Roee Benya | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
13.03.18 kval. | vs. Orel Ovil | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Roy Ofer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Daniel Entelis - Posljednji mečevi
Israel F5 - tvrda | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanje | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F44 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F43 - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Onur Ernazci | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Day | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 kval. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Ram Kapach | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
31.07.17 kval. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Evgeny Vanag | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Dimitriy Voronin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. James Marsalek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Yotam Fux | 6-0, 6-2 | detalj meča |