MEČ
16.10.18 | 1. kolo | Nik Razborsek | Tomas Liska | 6-4, 6-2 | Turkey F32 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nik Razborsek | Tomas Liska | |
1. servis % | 31/55 (56%) | 36/65 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/31 (68%) | 24/36 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 10/29 (34%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/65 (48%) | 19/55 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 12 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Tomas Liska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nik Razborsek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tomas Liska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Tomas Liska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nik Razborsek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Tomas Liska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Tomas Liska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 0-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Nik Razborsek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tomas Liska | |
0-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
31.07.98, 25 Godina
18322 $
31.07.98, 25 Godina
18322 $
Nik Razborsek vs. Tomas Liska - Međusobni mečevi
16.10.18 | 1. kolo | Nik Razborsek | Tomas Liska | 6-4, 6-2 | detalj meča | Turkey F32 | zemlja |
Nik Razborsek form & Tomas Liska form
Nik Razborsek - Posljednji mečevi
Davis Cup - trava | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
26.07.19 Polufinale | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
25.07.19 Četvrtfinale | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
24.07.19 2. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Den - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
02.06.19 Četvrtfinale | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
31.05.19 2. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
23.05.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Pavle Daljev | - | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Tomas Liska - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - zemlja | ||||
21.08.21 Polufinale | vs. Fabian Marozsan | - Tomas Liska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - odustajanje | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | detalj meča |