MEČ
07.11.18 | 1. kolo | Nik Razborsek | Shalva Dzhanashia | 6-1, 6-4 | Turkey F35 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nik Razborsek | Shalva Dzhanashia | |
1. servis % | 34/51 (67%) | 45/61 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 21/45 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/17 (53%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/61 (57%) | 20/51 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nik Razborsek | 2-0 | |
Nik Razborsek | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nik Razborsek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nik Razborsek | 5-1 | |
0-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nik Razborsek vs. Shalva Dzhanashia - Međusobni mečevi
07.11.18 | 1. kolo | Nik Razborsek | Shalva Dzhanashia | 6-1, 6-4 | detalj meča | Turkey F35 | zemlja |
Nik Razborsek form & Shalva Dzhanashia form
Nik Razborsek - Posljednji mečevi
Davis Cup - trava | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
26.07.19 Polufinale | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
25.07.19 Četvrtfinale | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
24.07.19 2. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Den - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
02.06.19 Četvrtfinale | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
31.05.19 2. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
23.05.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Pavle Daljev | - | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Shalva Dzhanashia - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča |