MEČ
15.08.17 | 1. kolo | Shonigmatjon Shofayziyev | Leny Mitjana | 6-3, 6-4 | Belarus F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Shonigmatjon Shofayziyev | Leny Mitjana | |
1. servis % | 45/68 (66%) | 36/59 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/45 (71%) | 21/36 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/23 (48%) | 13/23 (57%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/59 (42%) | 25/68 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/127 (54%) | 59/127 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Shonigmatjon Shofayziyev vs. Leny Mitjana - Međusobni mečevi
15.08.17 | 1. kolo | Shonigmatjon Shofayziyev | Leny Mitjana | 6-3, 6-4 | detalj meča | Belarus F2 | tvrda |
Shonigmatjon Shofayziyev form & Leny Mitjana form
Shonigmatjon Shofayziyev - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
Pakistan F2 - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
09.12.18 kval. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
20.08.18 kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Leny Mitjana - Posljednji mečevi
M15 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Leopold Zima | 6-713, 4-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Antoine Bellier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.19 Finale | vs. Yannick Mertens | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.02.19 Polufinale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Clement Tabur | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.02.19 2. kolo | vs. Baptiste Anselmo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
20.01.19 Finale | vs. Artem Dubrivnyy | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
19.01.19 Polufinale | vs. Niels Lootsma | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.01.19 Četvrtfinale | vs. Yannick Mertens | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
17.01.19 2. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
16.01.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.01.19 kval. | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cameroon F2 - tvrda | ||||
06.12.18 Četvrtfinale | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 5-7 | detalj meča |