MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Shonigmatjon Shofayziyev | Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | M15 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Moldavija
14.02.97, 27 Godina
10443 $
14.02.97, 27 Godina
10443 $
Shonigmatjon Shofayziyev vs. Egor Matvievici - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Shonigmatjon Shofayziyev | Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | M15 Telavi | zemlja |
Shonigmatjon Shofayziyev form & Egor Matvievici form
Shonigmatjon Shofayziyev - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
Pakistan F2 - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
09.12.18 kval. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
20.08.18 kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Egor Matvievici - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | detalj meča |