MEČ
31.05.16 | 1. kolo | Shonigmatjon Shofayziyev | Abror Isakov | 6-4, 7-64 | Uzbekistan F4 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Shonigmatjon Shofayziyev | Abror Isakov | |
1. servis % | 49/76 (64%) | 59/84 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/49 (80%) | 38/59 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/27 (48%) | 15/25 (60%) |
Osvojene break-lopte | 2/6 (33%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/84 (37%) | 24/76 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/160 (52%) | 77/160 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 14 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
27.02.89, 35 Godina
27.02.89, 35 Godina
Shonigmatjon Shofayziyev vs. Abror Isakov - Međusobni mečevi
31.05.16 | 1. kolo | Shonigmatjon Shofayziyev | Abror Isakov | 6-4, 7-64 | detalj meča | Uzbekistan F4 | tvrda |
Shonigmatjon Shofayziyev form & Abror Isakov form
Shonigmatjon Shofayziyev - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
Pakistan F2 - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
09.12.18 kval. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
20.08.18 kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Abror Isakov - Posljednji mečevi
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Djurabeck Karimov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.17 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Anton Djamalov | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
18.04.17 1. kolo | vs. Nikola Cacic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Azizbek Akhmadjonov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
17.04.17 kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Dietrich Dernowski | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Pavel Serezhin | 7-64, 4-0, Pavel Serezhin - odustajanje | detalj meča | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Kaysar Bekimov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
11.06.16 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Roy Hobbs | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Temur Ismailov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
01.05.16 2. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Valery Rudnev | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Kassimbek Akzharkenov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
08.06.15 kval. | vs. Sergey Fomin | 6-2, 5-1, Sergey Fomin - odustajanje | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
01.06.15 kval. | vs. Jasurbek Axmedov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.06.15 1. kolo | vs. Jakhongir Jalalov | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča |