Nicolas Uryson/Fran Zvonimir Zgombic vs. Thomas Colautti/Alexander Day

Nicolas Uryson/Fran Zvonimir Zgombic vs. Thomas Colautti/Alexander Day - Israel F14 (Kiryat Gat) - usporedba

MEČ

23.10.17ČetvrtfinaleNicolas Uryson/Fran Zvonimir Zgombic Thomas Colautti/Alexander Day 5-7, 6-3, 10-7 Izrael Israel F14 tvrda

STATISTIKE MEČA

10-7

Nicolas Uryson
Argentina
22.06.93, 27 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
United Kingdom
03.02.95, 25 Godina







Thomas Colautti
Fran Zvonimir Zgombic
Croatia
24.01.96, 24 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Canada
10.09.95, 24 Godina




Alexander Day
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Nicolas Uryson/Fran Zvonimir Zgombic vs. Thomas Colautti/Alexander Day - Međusobni mečevi

23.10.17ČetvrtfinaleNicolas Uryson/Fran Zvonimir ZgombicThomas Colautti/Alexander Day5-7, 6-3, 10-7 detalj mečaIzrael Israel F14 tvrda

Nicolas Uryson/Fran Zvonimir Zgombic - Posljednji mečevi

Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
1. kolo
vs. Alon Elia/Daniel Entelis6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
23.10.17
Četvrtfinale
vs. Thomas Colautti/Alexander Day5-7, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
23.10.17
Polufinale
vs. Matias Franco Descotte/Hugo Voljacques3-6, 4-6 porazdetalj meča

Thomas Colautti/Alexander Day - Posljednji mečevi

Tunisia Tunisia F20 - tvrda
21.05.18
1. kolo
vs. John-Paul Fruttero/Nicholas Horton7-64, 2-6, 4-10 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F19 - tvrda
14.05.18
1. kolo
vs. Alexandre Rotsaert/Hillel Rousseau6-1, 7-60 pobjedadetalj meča
14.05.18
Polufinale
vs. Anis Ghorbel/Vasko Mladenov3-6, 2-6 porazdetalj meča
14.05.18
Četvrtfinale
vs. Ergi Kirkin/Maxime Pauwels6-2, 1-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Tunisia Tunisia F18 - tvrda
07.05.18
1. kolo
vs. Daniel Mora/Pablo Vivero Gonzalez6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
07.05.18
Četvrtfinale
vs. Elliott Farmer/Naoki Takeda4-6, 6-4, 8-10 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
04.12.17
1. kolo
vs. Nicholas Bybel/Gary Kushnirovich6-2, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
04.12.17
Četvrtfinale
vs. Jaime Pulgar-Garcia/Javier Pulgar-Garcia6-72, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
27.11.17
Četvrtfinale
vs. Peter Heller/George Von Massow6-4, 6-75, 10-8 pobjedadetalj meča
27.11.17
Polufinale
vs. Michiel De Krom/Ryan Nijboer4-6, 7-67, 10-12 porazdetalj meča
27.11.17
1. kolo
vs. Pelle Boerma/Leonard Von Hindte7-68, 6-3 pobjedadetalj meča
JAR South Africa - tvrda
20.11.17
1. kolo
vs. Milen Ianakiev/Quentin Robert (1994)7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
20.11.17
Četvrtfinale
vs. Thomas Fancutt/Calum Puttergill6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
20.11.17
Polufinale
vs. Robert Galloway/Benjamin Lock0-6, 3-6 porazdetalj meča
Kuwait Kuwait F3 - tvrda
13.11.17
Četvrtfinale
vs. Yuichiro Inui/Naru Shirafuji3-6, 2-6 porazdetalj meča
13.11.17
1. kolo
vs. Tarun Chilakalapudi/Jackson Varney6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
Četvrtfinale
vs. Yannick Jankovits/Luca Margaroli6-3, 1-6, 8-10 porazdetalj meča
30.10.17
1. kolo
vs. Jules Okala/Joshua Paris6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
Četvrtfinale
vs. Nicolas Uryson/Fran Zvonimir Zgombic7-5, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
23.10.17
1. kolo
vs. Yannai Barkai/Shahar Elbaz6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo
vs. Clement Geens/Christopher Heyman3-6, 6-76 porazdetalj meča
<