Argentina
22.06.93, 30 Godina
13241 $
22.06.93, 30 Godina
13241 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.03.00, 23 Godina
28.03.00, 23 Godina
Nicolas Uryson vs. Omer Touchmair - Međusobni mečevi
01.05.18 | 1. kolo | Nicolas Uryson | Omer Touchmair | 6-0, 6-3 | detalj meča | Israel F5 | tvrda |
Nicolas Uryson form & Omer Touchmair form
Nicolas Uryson - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - odustajanje | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
03.03.20 kval. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - odustajanje | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |