MEČ
14.08.19 | 1. kolo | Nicolae Frunza | Vasile Antonescu | 6-3, 6-2 | M25 Pitesti | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nicolae Frunza | Vasile Antonescu | |
1. servis % | 31/48 (65%) | 32/55 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/17 (47%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/55 (53%) | 18/48 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 6 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nicolae Frunza | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Vasile Antonescu | |
0-0, 40-30[BP], 40-A | ||
5-3 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Nicolae Frunza | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vasile Antonescu | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nicolae Frunza vs. Vasile Antonescu - Međusobni mečevi
14.08.19 | 1. kolo | Nicolae Frunza | Vasile Antonescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | M25 Pitesti | zemlja |
22.08.17 | 1. kolo | Vasile Antonescu | Nicolae Frunza | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | Romania F11 | zemlja |
28.04.16 | 2. kolo | Nicolae Frunza | Vasile Antonescu | 6-4, 6-4 | detalj meča | Hungary F2 | zemlja |
Nicolae Frunza form & Vasile Antonescu form
Nicolae Frunza - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - odustajanje | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.07.22 kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
03.07.22 Finale | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.22 Polufinale | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.07.22 Četvrtfinale | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
30.06.22 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.22 Polufinale | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - odustajanje | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.22 Finale | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.05.22 Polufinale | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.05.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.22 Polufinale | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.22 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.04.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |