MEČ
12.09.16 | 2. kolo kval. | Nevo Gabriely | Nir Vodavoz | 6-74, 5-2, - odustajanje | Israel F12 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
08.06.00, 23 Godina
08.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 24 Godina
16.11.99, 24 Godina
Nevo Gabriely vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi
12.09.16 | 2. kolo kval. | Nevo Gabriely | Nir Vodavoz | 6-74, 5-2, Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | Israel F12 | tvrda |
Nevo Gabriely form & Nir Vodavoz form
Nevo Gabriely - Posljednji mečevi
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Yoni Becher | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Ajinkya Nanasaheb Bachhav | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alex Kobelt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
04.06.18 kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Yehonatan Kaufman | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 3-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dor Gabay | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Nir Vodavoz - Posljednji mečevi
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detalj meča |