Izrael
08.06.00, 23 Godina
08.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.03.84, 40 Godina
16.03.84, 40 Godina
Nevo Gabriely vs. Dor Wertheimer - Međusobni mečevi
25.06.18 | kval. | Nevo Gabriely | Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | detalj meča | Israel F11 | tvrda |
Nevo Gabriely form & Dor Wertheimer form
Nevo Gabriely - Posljednji mečevi
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Yoni Becher | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Ajinkya Nanasaheb Bachhav | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alex Kobelt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
04.06.18 kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Yehonatan Kaufman | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 3-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dor Gabay | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Dor Wertheimer - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Alec Beckley | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Dublin - tepih | ||||
30.07.19 kval. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Noah Berry | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Courtney John Lock | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Jesse Flores | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Putter | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
25.06.18 kval. | vs. Nevo Gabriely | 4-6, 1-6 | detalj meča |