Izrael
08.06.00, 23 Godina
08.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
19.08.01, 22 Godina
19.08.01, 22 Godina
Nevo Gabriely vs. Amit Cohen - Međusobni mečevi
01.05.17 | 1. kolo kval. | Nevo Gabriely | Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | Israel F5 | tvrda |
Nevo Gabriely form & Amit Cohen form
Nevo Gabriely - Posljednji mečevi
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Yoni Becher | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Ajinkya Nanasaheb Bachhav | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Alex Kobelt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
04.06.18 kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Yehonatan Kaufman | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 3-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dor Gabay | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Amit Cohen - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 3-6, 1-4, - Amit Cohen - odustajanje | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Shay Bar Menahem | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Michael Saragani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.10.22 kval. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Oppenheim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
25.07.22 kval. | vs. Miguel Garcia | 6-3, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-715, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Davila Godoy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Rovinj - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 0-6, 2-6 | detalj meča |