MEČ
03.10.17 | 1. kolo | Nerman Fatic | Omer Touchmair | 6-1, 6-1 | Turkey F37 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nerman Fatic | Omer Touchmair | |
1. servis % | 22/36 (61%) | 19/32 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/22 (77%) | 9/19 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/14 (86%) | 1/13 (8%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/32 (69%) | 7/36 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/68 (75%) | 17/68 (25%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.03.00, 23 Godina
28.03.00, 23 Godina
Nerman Fatic vs. Omer Touchmair - Međusobni mečevi
03.10.17 | 1. kolo | Nerman Fatic | Omer Touchmair | 6-1, 6-1 | detalj meča | Turkey F37 | zemlja |
Nerman Fatic form & Omer Touchmair form
Nerman Fatic - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.11.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.11.23 kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Damir Dzumhur | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |